Honda Yol Yardımı Numarası ve Yol Yardım Hizmetleri

Honda Yol Yardımı Numarası ve Yol Yardım Hizmetleri

Honda Yol yardım no, Honda Yol yardımına Neler dahil. Garanti kapsamında Honda Yol Yardımı neleri Kapsar? ve çok daha fazlası bu yazımızda.

Honda Yol Yardım Hizmeti

Bir Honda sahibi olmak sadece ileri teknolojiye sahip bir araca sahip olmak değildir. Honda sahibi olmak Honda ailesinin bir parçası olmak demektir ve siz Türkiye’nin neresindeyseniz Honda yanınızda.

Yolculuklarınızda başınıza gelebilecek her tür olumsuzluk için aşağıda belirtilen numarayı arayabilirsiniz. Honda Yardım Çağrı Merkezi Numarası0850 733 55 05 nolu numaraya 7/24 ücretsiz ulaşabilirsiniz.

GARANTİ KAPSAMINDA BİR ARIZA SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA VERİLEN HİZMETLER

Otomobilinizin belirlenen arızası garanti kapsamında ise 24 saat yol yardım hizmetlerini içeren Honda Aktif Acil Yol Yardım hizmeti, ücretsiz temin edilmektedir. Otomobilinize yerinde müdahale edilebiliyorsa, yol yardım hizmeti olay yerine gönderilir.

Otomobiliniz bulunduğu yerde onarılamıyorsa aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz :

1. Çekici HizmetiOtomobilinizin servise çekilmesi için çekici gönderilir ve en yakın servise çekilir.

2. Ulaşım HizmetiBir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz ve otomobiliniz serviste aynı gün tamir edilemiyorsa, gitmek istediğiniz noktaya ve sonrasında otomobilinizi geri almak için yetkili servise kadar olan ulaşım organizasyonu ve ulaşım masrafları tarafımızdan karşılanmaktadır.

3. Konaklama HizmetiBir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz ve otomobiliniz serviste aynı gün tamir edilemiyorsa ve bizden konaklama talep ediyorsanız, rezervasyondan başlayarak tüm konaklama organizasyonu ve masraflarınız Honda Türkiye tarafından karşılanmaktadır.

4. Kiralık Araç HizmetiBir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz tamiri 5 iş gününü geçen arızalarda kiralık otomobil talepleriniz karşılanır.

KAZA VEYA GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALAN DURUMLARDA VERİLEN HİZMETLER: 

İsterseniz çekici hizmeti isterseniz de ulaşım veya konaklama gibi hizmetlerimizden talep edin, tahmini bedelleri önceden bildirilip tarafınızdan onayı alındıktan sonra belirttiğimiz tüm hizmetlerimiz prosedürler dahilinde Honda Türkiye tarafından verilmektedir.

Yorumlar

Daha Fazlası