Honda FD7 Kasa Nasıldır Kullanıcı Yorumları ve Deneyimleri

Honda FD7 Kasa Nasıldır Kullanıcı Yorumları ve Deneyimleri

Honda FD7 Kasa Nasıldır? Kullanıcı yorumları, LPG uyumu, Honda Otomatik vitesi Nasıldır?

Honda 2015 FD7 Kasa Otomatik Vites Kullanıcı Deneyimleri

Honda efsane kasa olarak ikinci elde yer bulan modeli FD6 kasadan sonra FD7 ile kasasını değiştirdi ve bu kasa bir çok kişi tarafından çok beğenildi. Sessiz sürüşü, rahatlığı ön panelin eski kasaya göre daha renkli ve teknolojik oluşu gibi detaylar bu kasada beğeniyi arttırdı.

İşim gereği piyasadaki tüm araçlara binme fırsatı bulan birisi olarak 2019 sonuna geldiğimz şu günlerde 90 - 100 bin TL bandında alınabilecek otomatik ve sorunsuz bir aile otomobili denince aklıma gelen ilk ve tek araç diyebilirim.

Aracım fabrikasyon LPG olarak tabir edilen garantili LPG sistemi ve double ekranlı. Bunlar araca değer katan ekstralardı. Yakıtı gerçekten otomatik viteslere göre çok çok iyi. Sadece dik rampalarda aşırı bağırma olayının olması vites sayısının azlığından kaynaklanıyor. Bunun haricinde herhangi bir sorun görmedim. Vites geçişleri gayet kusursuzdu. 

Jantları 2014'ten sonra siyah-gri çıkan bu modelde ön sislere kaş uygulaması yaptırdım ve yakıştı.  Krem döşeme ve beyaz renkli oluşu aracımda sevdiğim diğer özellikler. Koltukları kir tutmuyor silinmeye müsait. Çok dik rampalarda çekişten düştüğünü hissettiğimde F1 vites sayesinde vites düşürüp hemen hızımı arttırabildim.

Hız sabitleme, ESP (savrulma Önleyici), ECON , direksiyondan vites, Yokuş Kalkış desteği(sürekli itiş) bulunması bu aracı farklı kılan diğer detayları.

Önceki makyajsız kasa ile farkı bildiğim kadarıyla ön panjuru ve jantları ve arka bagaj detayları .

Bir sonraki kasasını almak için sattığım aracımın verebileceğim detayları bunlar. Bir sonraki kasayı aldığımda deneyimleri buradan sizinle paylaşacağım.Yorumlar

Daha Fazlası