Honda Civic Elegance Eco Lpg Özellikleri ve Executive Eco Lpg Karşılaştırması

Honda Civic Elegance Eco Lpg Özellikleri ve Executive Eco Lpg Karşılaştırması

Civic'in en çok tutulan Paketlerini sizler için araştırdık.

Honda Civic sedan makyajlı kasası ile bu yıl da en çok beğenilen sedan modelleri arasında yerini alacak gibi. Çok talep gören Honda Civic Elegance Eco Lpg paketinin özelliklerini ve Executive Eco Lpg ile farklarını yazımızda bulabileceksiniz.

İki paket arası farklar ile başlayalım. Elegance pakette anahtarlı giriş ve çalıştırma, krom ön panjur, 16 inç jant, kumaş döşeme, tek yönlü dijital klima varken Executive pakette anahtarsız giriş ve çalıştırma, piano black ön panjur, 17 inç alaşımlı jant, deri döşeme ve çift yönlü dijital klima var.

Matrix Led farlar, hayalet mavi ekran, fonksiyonel direksiyon, kararan dikiz ayna, elektrikli kapanan yan aynalar, sunroof, fabrikasyon Lpg ve ekranda Lpg göstergesi, brake hold, Econ modu, multimedya ekran, geri görüş kamerası, ön-arka park sensörü, HDMI ve USB girişleri her iki pakette de standart.

Dünyanın önde gelen motor üreticilerinden olup otomobil, motosiklet, uçak, Formula 1 ve sürat teknesi motoru üretebilen Honda, LPG'li araçlarda görülen motor ısınmasını göz önüne alarak benzinli araçlarda galveniz olan sibopları LPG'de çelik kullanmış. Ayrıca buji, manifolt, kablolama ve contalama da benzinli araçlardan farklı yapıldığı için Civic modellerine 6 yıl - 150bin km garanti veriyor. 

Yorumlar

Daha Fazlası