Honda Civic 2021 tekrar görüntülendi

Honda Civic 2021 tekrar görüntülendi

Honda Civic 2021 tekrar görüntülendi

Merakla beklenen Honda Civic 2021’nin 11. nesil prototip sürümü geçtiğimiz kasım ayında görücüye çıkmıştı ve seri üretim versiyonuna ait birkaç görüntü internette yayınlanmıştı. Daha önceki blog yazılarımızda da bahsettiğimiz ve bilgiler paylaştığımız yeni nesil Honda Civic 2022, Çin’de bir kez daha karşımıza çıktı!


Geçtiğimiz günlerde Çin devletinin yetkili kurumlarından onay alırken fotoğraflandı ve ardından Pekin’deki bir inceleme alanında görüntülendi. Böylece, henüz resmi olarak tanıtılmamış olsa da Honda Civic 2022’nin nasıl bir tasarıma sahip olacağı artık biliniyor.

Artık fotoğraflar ile birlikte tepeden tırnağa tanıdığımız yeni nesil Civic, aşağıdaki fotoğrafla kendini göstermiş oldu.


Adım Adım Yaklaşıyor!


Önce Çin’de satışa çıkacak olan Honda Civic 2022, ilk olarak bu ay içerisinde düzenlenecek olan Şanghay Otomobil Fuarı’nda görülecek. Fuarın ardından, otomobilin Avrupa ve Amerika versiyonları da ortaya çıkacak.


İddialara göre yeni nesil model, Avrupa’ya girecek son içten yanmalı motora sahip Civic üyesi olacak. Öyle ki, 11. neslin ardından hibrit geçişi bile yaşanmadan sadece elektrikli Civic modelleri karşımıza çıkmaya başlayacak.


Adım adım yaklaşan Honda Civic 2022 için Şanghay Otomobil Fuarı’nı heyecanla bekliyoruz.


Honda Civic 2022 ile ilgili önceki blog yazılarımız;

https://hayathonda.com/makale/honda-civic-2022-ilk-resmi-video_135

https://hayathonda.com/makale/honda-civic-11-nesil-prototip-tanitildi_136

Yorumlar

Daha Fazlası